Kdo jsem

Jsem Lukáš Král, povoláním Seniorní RTB / PPC specialista se zaměřením na data a analytiku.
Nejčastěji se pracovně pohybuji v Praze nebo Ostravě, ale strašně rád cestuji vlakem nejen po celé České a Slovenské republice.

Co dělám?

Aktuálně působím jako seniorní PPC a RTB specialista / konzultant na „volné noze“.  Pracuji především pro velké a střední e-shopy nebo projekty kde minimální rozpočet na média by měl být 30 000 CZK/měsíc. Dříve jsem byl zaměstnán v Display týmu jako Senior Performance ConsultantH1.cz h1.cz a zároveň jsem působil jako lektor veřejného školení PPC reklamy pro pokročilé. Úplně první pracovní zkušenosti jsem posbíral v agentuře 3IT.cz  3it kde jsem působil jako PPC specialista. Mou vášní je YouTube videoreklama, pokročilý remarketing a Real-Time-Biding. Jsem držitelem úplně všech Google AdWords certifikací, ale také Analytics certifikace s 98% úspěšností.

Nejvíce profesních informací, referencí nebo doporučení se můžete dozvědět na mém profilu LinkedIn.

Mám přes 5 let zkušeností v online marketingu a specializuji se na placenou reklamu, kterou považuji za královskou disciplínu. Kampaně jsem vedl pro desítky největších klientů v ČR, odškolil jsem okolo stovky lidí, strávil jsem tisíce hodin konzultací nebo audity PPC kampaní. A nikdy jsem se nebál spravovat PPC kampaně s miliónovými měsíčními rozpočty. Snažím se pomáhat inzerentům a provozovatelům e-shopů, dále zde publikuji své myšlenky, názory, zkušenosti s online reklamou a marketingem.

Poptáváte dlouhodobou správu PPC kampaní od seniorního správce PPC reklamy? Potřebujete proškolit interní tým nebo zaměstnance? Co zajít třeba na společný nezávazný oběd / kávu / pivo? Napište ;-)  Jste nezisková organizace? Můžu i vám pomoci s online komunikací.
Pište mi na e-mailkrall.lukas@gmail.com nebo zavolejte +420 773 591 088.

Dále mě najdete na:

twitter lukas kral linkedin lukas kral facebok lukas kral google plus lukas kral instagram lukas kral

Jsem také certifikovaný Google Partner:

google partner ppc specialista