Vyhrajte vstupenku na Marketing Festival s Google Engage

Nenechte si ujít přednášky vašich oblíbených Googlerů na Marketing Festivalu

Ve dnech 22. a 23. listopadu 2013 bude Janáčkovo divadlo v Brně hostit největší konferenci o online marketingu ve střední Evropě. Marketing Festival představí 22 řečníků zvučných jmen z tuzemska i ze zahraničí, více než 10 workshopů a doprovodný program, který bude bohatý na networkingové příležitosti. Program Google Engage pro agentury bude u toho a těšit se můžete i na vaše oblíbené Googlery.

Od SEO, přes PPC až k sociálním sítím

Hlavními tématy festivalu bude webová analytika, SEO, Inbound marketing, marketing na sociálních sítích a PPC reklamy. Nebudou chybět takové osobnosti online marketingu jako jsou Neil Patel (USA) nebo Cyrus Shepard (USA), z českých řad pak mimo jiné Jan Zdarsa a Petra Brodilová z českého Googlu.

Přednostní registrace

Pokud vás Marketing Festival zaujal a rozhodli jste se rozšířit si obzory v oblasti online marketingu, využijte přednostní registrace pro Engage agentury přímo na portálu Engage. Zajistíte si tak místo na konferenci ještě před oficiálním začátkem prodeje vstupenek.

Získejte vstupenku na festival ZDARMA

Založte nový účet AdWords s pomocí propagačního kuponu, vyčerpejte minimální útratu v hodnotě vstupenky (3 590 Kč) a prvních pět z vás, kteří nám dají vědět, že účet dosáhl požadované útraty, vyhrají vstupenku na festival ZDARMA!

štítky: akce, google engage, marketing festival

Napsat komentář

www.lidlletak.cz